The Network – kolejna marka Internet Union S.A.

Do portfolio Internet Union S.A. dołączyła marka The Network. Nowy operator oferuje dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego, realizowany w oparciu o prywatne i spersonalizowane łącze FTTH, doprowadzane bezpośrednio do domu lub mieszkania  klienta (Fiber to The Home).

The Network działa na terenie Wrocławia i w jego okolicach, a swoją ofertę kieruje do klientów zainteresowanych wysokiej przepustowości Internetem, którzy nie mają dostępu do szybkiego łącza, z uwagi na brak w ich miejscu zamieszkania niezbędnej infrastruktury światłowodowej. To m.in. właściciele domów jednorodzinnych i osiedla, na których dominuje jednorodzinna zabudowa, w tym osiedla już istniejące, gdzie operatorzy telekomunikacyjni nie są zainteresowani świadczeniem swoich usług, z uwagi na koszty inwestycyjne oraz wszystkie nowe osiedla powstające np. na peryferiach Wrocławia.

The Network jest w stanie zrealizować inwestycję doprowadzenia światłowodu, zapewniając klientom dostęp do prywatnego łącza internetowego oraz usług telewizyjnych. Operator zapewnia w ofercie m.in. symetryczne łącze bez limitu transferu danych i dedykowaną linię Biura Obsługi Klienta oraz zewnętrzny adres IP.

www.thenetwork.pl 

Powrót

Internet Union Spółka Akcyjna realizuje projekt „Stworzenie Długoterminowej Strategii Biznesowej firmy Internet Union S.A. opartej na działaniach międzynarodowych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie