MOICO Enjoy Life

Klienci Moico przeznaczają rocznie około 15 minut na załatwianie formalności związanych z Internetem – tyle trwa jednorazowe podpisanie umowy. Resztą zajmą się konsultanci.

Internet, podobnie jak powietrze, zauważalny jest głównie wtedy, gdy jest z nim coś nie tak. Klienci Moico to osoby, które nie chcą być ekspertami od wszystkiego – dla nich najważniejsze jest to, by Internet, który mają, działał zgodnie z ich potrzebami – nieistotne, czy jest to 5, 20 czy 100 MB/s. Oferta skonstruowana jest w taki sposób, by gwarantować użytkownikom sieci Moico aktualność usługi (przepustowość w poszczególnych pakietach jest sukcesywnie podwyższana).

www.moico.pl

Moico to przejrzysta i prosta oferta, atrakcyjne warunki i prawdopodobnie najlepsza sieć światłowodowa we Wrocławiu.

SEEV Telekomunikacja dla biznesu

Najlepsza technologia, perfekcja wykonania i najwyższa jakość obsługi klienta w SEEV to odpowiedź na potrzeby klientów instytucjonalnych.

Oferta marki SEEV zawiera zintegrowane usługi teleinformatyczne skierowane do segmentu rynku klientów biznesowych. Najwyższa jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych to sposób na sukces marki SEEV w segmencie B2B.

www.seev.pl

Wymagający rynek, na którym funkcjonuje marka SEEV, motywuje do ciągłego poszukiwania innowacji i nowych rozwiązań. Często są to rozwiązania szyte na miarę, przygotowywane pod konkretne potrzeby najbardziej wymagających klientów.

THE NETWORK Twój prywatny światłowód

Internet nie zna granic. Są jednak miejsca, w których operatorzy nie świadczą swoich usług, z uwagi na brak infrastruktury światłowodowej. Wtedy pojawia się The Network.

Operator oferuje użytkownikom dostęp do szybkiego Internetu, doprowadzając bezpośrednio do ich domów prywatne i spersonalizowane łącze światłowodowe. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta The Network jest w stanie zapewnić swoje usługi w miejscach, które inni dostawcy pomijają.

www.thenetwork.pl

Najlepszy Internet, wymaga najwyższego standardu obsługi. The Network zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, a klienci marki mają do dyspozycji dedykowaną linię BOK.

REDE Internet bezprzewodowy

Marka REDE zapewnia dostęp do sprawnego Internetu bezprzewodowego w lokalizacjach, które są pozbawione dostępu do technologii szerokopasmowej.

Aktualny zasięg sieci REDE obejmuje teren Wrocławia oraz kilkudziesięciu miejscowości położonych wokół stolicy Dolnego Śląska i jest systematycznie powiększany. Dzięki temu operator zagospodarowuje rynek, który z uwagi na bariery infrastrukturalne nie może zostać objęty ofertą usług światłowodowych.

www.rede.net.pl

REDE to minimum formalności, uproszczone procedury oraz tylko taki Internet, z którego sami chcielibyśmy korzystać.

Internet Union Spółka Akcyjna realizuje projekt „Stworzenie Długoterminowej Strategii Biznesowej firmy Internet Union S.A. opartej na działaniach międzynarodowych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie